7 / 24 Cinsel Performans Artırıcı Afrodizyak Kahve

7 / 24 Cinsel Performans Artırıcı Afrodizyak Kahve Özellikleri


Bir erkek ve bir bayan dışarıdan bakıldığında gayet sağlıklı ve seksapalite yönünden üst düzey görünebilirler. Ancak bu durum içen hiç de öyle olmayabilir. Bazı olumsuz nedenler sizleri cinsel yönden durdurabilir. İşte bu gibi anlarınıza özel bay bayan uyarıcı özelliklere sahip mükemmel bir afrodizyaklı ürün önermek isteriz. 7 / 24 cinsel performans artırıcı afrodizyak kahve bu alanda alabileceğiniz en etkili ürünlerden biridir. Şöyle ki kendi performansınızda yada partnerinizin performansında düşüşler gördüyseniz. Bir bardak sıcak suya 9 gr olan bu afrodizyak etkili kahveyi dökün gerisini tamamen ona bırakın. Üstelik bunu habersiz olarak da partnerinize özgürce sunabilirsiniz. Hiç bir sakıncası olmayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü tamamen doğadan toparlanan bitkilerin özleri ile hazırlanır. Etken maddesi afrodizyaktır.


7 / 24 Bay Bayan Uyarıcı Kahve Nasıl Kullanılır


Hem erkekleri hem de bayanları cinsel ilişkiye hazırlayıcı ek gıda takviyesi olarak bilinen 7/24 cinsel uyarıcı kahve kullanımı açısından normal amerikan kahve ile aynıdır. Aslında tat olarak da aynıdır. Tek bir farkı vardır. O da bitmek bilmeyen etkisidir. Çok ciddi bir şekilde cinsel isteği arttırır ve siz bu içinizden gelen libido patlamasına asla karşı koyamazsınız. Sıcak su ve paketin içindeki kahvenin karıştırılıp ilişkiden 30-40 dakika önce alınmasının ne denli etkileri olduğunu görmek için bizzat kullanabilirsiniz.

BU UYARICI VE CİNSEL İSTEK ARTTIRICI KAHVE %100 BİTKİSELDİR!!!


Afrodizyak Etkili 7/24 Seks Kahvesi Fiyatları


Bir cinsel ilişkiden beklentileriniz yüksek ise çok doğru yerdesiniz. 7/24 uniseks kahve fiyatı, etkisi, etki süresi ve verdiği şehvet ile tamda aradığınız bir yardımcı takviyedir. Bu ürünü kullanmak için illa bir sorununuz olması gerekmez. Normal zamanlarda da sadece ilki kalitenizi arttırmak için kullanabilirsiniz. Uygun cinsel ilaç satışı yapan sitemizde bu ürünü en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.


7/24 Afrodizyak Kahve Yararları Ve Zararları


 • Cinsel uyarıcı ürünlerden biridir.
 • İçinizden seks yapmak gelmiyorsa bunu o an için tamamen yenebilirsiniz.
 • Bitkisel takviyelerdendir.
 • Amerikan kahvesi tadındandır ve kesinlikle farklı özelliği olduğu anlaşılmaz.
 • Sıcak tüketildiğinde etkisini yoğun hissedersiniz.
 • Alkol e beraber tüketmeyiniz.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.
 • Serin bir mekanda bekletiniz.
 • 18 yaşından büyükler içindir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

7 / 24 Cinsel Performans Artırıcı Afrodizyak Kahve

0534 395 4797

Dilerseniz tüm siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz.

 • 35,00 TL
 • Vergiler Hariç: 35,00 TL

Etiketler: cinsel, performans, artırıcı, afrodizyak, kahve, kahveler